נסיעות לחו"ל

זיו פתרונות חכמים בביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל

סוכנות ביטוח שמתמחה ועוסקת אך ורק בביטוחי נסיעות לחו"ל, אחת הגדולות בישראל. ליואל זיו, המייסד והבעלים של סוכנות הביטוח יש ניסיון של כ 30 שנה בענף  בתפקידים בכירים בחברות הביטוח והכרות מקיפה של ענף ביטוחי הנסיעות לחו"ל, מפרסם מאמרים מקצועיים  ומופיע כפרשן בתכניות הרדיו והטלוויזיה.

הסוכנות מתמחה בפתרונות ביטוחיים בעיקר לאוכלוסיה הבוגרת ואוכלוסיה בעלת מגבלות רפואיות ומספקת ביטוח מותאם אישית ללא מגבלות ביטוחיות ו/או החרגות רפואיות. את הביטוח ניתן לעשות  החל מ 180 יום לפני הנסיעה.

יצירת קשר: טלפון 052-3140314 

אודי כרמי 

ביטוח נסיעות לחו"ל

הביטוח נעשה דרך חברת פספורטכארד ובהתאם לתנאיה. רצוי להתייעץ לפני הרכישה ולקחת בחשבון כי יש חלקים הנרכשים בנוסף, כמו ביטוח למחשב נישא/טאבלט.

נדרש אישור רפואי מהרופא המטפל. רצוי לפנות כשבוע לפני הנסיעה. הביטוח יינתן עד 30 ימי שהייה בחו"ל.הביטוח נעשה דרך חברת פספורטכארד ובהתאם לתנאיה. רצוי להתייעץ לפני הרכישה  ולקחת בחשבון כי יש חלקים הנרכשים בנוסף, כמו ביטוח למחשב נישא/טאבלט

יצירת קשר: טלפון 052-2522555 לרכישת הביטוח או לשאלות והבהרות או במייל   ehudcar@walla.com

כאן נוסעים בכיף

ליווי טיולים בחו"ל

איילת לוי, אני בעלת תואר שני במדעי הבריאות, ועסקתי שנים רבות התחום הרפואי. יועצת ומתכננת טיולים לאנשים שאוהבים לטייל לבד, אבל שהכל יהיה להם מאורגן וגם טיולים מותאמים לבעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים. ניתן ליצור איתי קשר דרך טופס "צור קשר" באתר שלי: www.hametayelet.com דרך הדף העיסקי שלי בפייסבוק: איילת המטיילת- תכנון טיולים לחו"ל בהתאמה אישית​

יצירת קשר: טלפון 054-7447671  

פרמיום סוכנות לביטוח (2010) בע״מ

ביטוח נסיעות לחו"ל

הסוכנות קיימת למעלה מ 10 שנים, ומתמחה בביטוחי נסיעות לחו״ל כמוצר עיקרי, ולא כמוצר נוסף. 

המוטו הוא : מתן פתרון בלתי מתפשר למצבים העלולים להתרחש בעת נסיעה לחו״ל. כולל סיבוכי בריאות חדשים וקיימים, אובדן מטען ועוד.

התמחויות מיוחדת : חולי ומושתלי כבד, טרשת נפוצה,נשאי h.i.v, נשים בהריון בסיכון, נסיעות אקסטרים ובעיקר סקי.

נסיון רב בטיפול בתביעות בריאות מכל הסוגים, בארץ ובחו״ל.

יצירת קשר: טלפון 077-2030406 

  054-2424444